PHARMADIS.SK

E-SHOP

E-SHOP

foto produktu
B-komplex FORTE 100 tbl.
Prípravok B-komplex forte obsahuje 6 esenciálnych vitamínov skupiny B, ktoré patria medzi vitamíny rozpustné vo vode.
Všetky obsiahnuté vitamíny skupiny B prispievajú k zachovaniu energetického metabolizmu. Vitamíny B1, B2, B6 a B7 sú potrebné k správnej funkcii nervového systému. Vitamíny B2, B3 a B5 pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. Vitamíny B2, B3 a B7 prispievajú k udržaniu normálnej pleti a vitamín B7 i k udržaniu normálnych vlasov.

Zloženie: plnidlo mikrokryštalická celulóza, D-pantotenát vápenatý, niacínamid, nosič maltodextrín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, riboflavín, plnidlo hypromelóza, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a koloidný oxid kremičitý, D- biotín, obal tablety: povlaková látka polyvinylalkohol, zvlhčovadlo polyetylén glykol, protihrudkujúca látka mastenec, farbivá E 101, E 171

Použitie: 1 tableta denne. Odporúčaná dávka sa nesmie prekračovať.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote od 15º C do 25º C v pôvodnom obale, aby bol prípravok chránený pred svetlom a vlhkosťou.

Výrobca: Noventis s.r.o., Filmová 174, 769 71 Zlín, Česká republika
Číslo: 721024
Objem: 100 tbl.
7,00 €
cena s dph